Reklamcılık Sektöründeki Firmalarımız

Markaları, tüketicilerle buluşturmaya yönelik tüm reklam süreçleri yönetimini de hizmet yelpazesine ekleyen CRM Holding, CRM Medya, Union İstanbul markalarıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Sosyal medya reklamcılığı, medya satın alma, satış odaklı strateji geliştirme, doğru hedefleme stratejileriyle müşteri memnuniyeti gibi hizmetler sunan CRM Medya ve Union İstanbul, 360 derece ajans hizmetiyle markalara yol arkadaşlığı yapıyor.

01 CRM Medya

Bir markanın internet üzerinde ihtiyacı olan tüm hizmetleri sunan CRM Medya, müşterilerine sunduğu şeffaf ve ölçümlenebilir çalışma prensibi ve performans odaklı çalışmalarıyla sektörün en güvenilir ajanslarından biri olarak yoluna devam ediyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarını rasyonel ve en hızlı şekilde tamamlamayı hedefleyen CRM Medya, “Müşterilerinin karşısında değil, daima yanındadır’ mottosunu tüm şeffaflığıyla iş süreçlerine entegreetmiştir.

www.crmmedya.com
02 Union İstanbul

Dijital mecraların yanı sıra konvansiyonel mecralara da gereken önemi gösteren CRM Holding, medya planlama/satın alma alanında da söz sahibi olma amacıyla Union İstanbul’u kurdu. Google AdWordsPremier ortağı olan Union İstanbul, 2011 yılından bu yana kazanmış olunan etkileşim ve dönüşüm odaklı tecrübeler ile markaların yanında olmaya devam ediyor. İstanbul, Konya, Ankara’da yer alan ofislerde, 360 derece hizmet anlayışıyla, uzman kadro ile tüm dijital ve konvansiyonel (geleneksel) mecralarda interaktif çözümler üretiliyor.

unionistanbul.com
Sektörler
Turizm 10 yıldır turizm sektöründe edindiği tecrübelerle, sektörün önde gelen markalarına yol arkadaşlığı yapan CRM Holding, 2021 yılı itibariyle masanın diğer tarafına da geçerek Holimax ile opersyonlarına başladı. Turizm sektöründe pazarlama tecrübelerini, son kullanıcıyla da paylaşan CRM Holding, kısa sürede sektörün önemli oyuncularından biri oldu. Turizmde fark yaratmayı hedefleyen CRM Holding2021 yılında LaLucci Otel’i bünyesine katarak, işletmecilikte de boy gösterdi. 2022 yılının en büyük turizm sektöründeki dijital yatırımına imzasını atan CRM Holding, tatil.com u satın aldı.

 

Keşfet
Eğlence

CRM Holding ve 24 Gayrimenkul iştirakiyle 2018 yılında eğlence yatırımları yapmak üzere kurulan Avrupa Eğlence, bugün Türkiye’nin eğlence sektöründe faaliyetlerine hız kesmeden devam eden markası haline geldi. 2019 yılında Türkiye’nin en büyük trambolin parkı “Flyzone” u hayata geçiren Avrupa Eğlence bugün trambolin park sayısını 5’e, Türkiye’nin ilk Oyuncak ve İllüzyonu birleştiren müzesi Wox Türkiye’nin şube sayısını ise 2’ye çıkardı. “Cadde softplay” konseptiyletasarlananDumadum markası ile de çocukların vazgeçilmez markasına da imzasını atan Avrupa Eğlence, Dumadum’un da şube sayısını artırmayı hedefliyor.

Keşfet
Gayrimenkul

2010 yılından beri gayrimenkul sektörünün dijital reklamcılık alanında önde gelen çözüm ortaklarından biri olan CRM Holding, yenilikleri takip eden ve dünyaya ayak uyduran projeleriyle de sektörün yol arkadaşı olmaya devam ediyor.

Keşfet
Teknoloji

Son yıllarda teknoloji sektöründe de yoğun olarak çalışmalarını sürdüren CRM Holding, hizmet verdiği sektörlerin teknolojik yatırımlarına da yön veriyor. Yazılım geliştirme konusunda uzman kadrosuyla hizmet veren Rakam Teknoloji’yi çatısı altında bulunduran CRM Holding, Türkiye’nin en önemli markalarına teknolojik altyapı desteği sağlıyor. Aynı zamanda “Melek Yatırımcı” olarak hayata geçirdiği KODIO uygulamasıyla, Türkiye’nin e-ticaret sistemine alternatif bir model üreten CRM Holding, bu projesinin lansmanına da gün sayıyor.

Keşfet
Sağlık

Türkiye’nin en önemli döviz sağlayan ve cari açığa en büyük katkıyı sağlayan sektörlerin başında gelen sağlık turizminde önemli bir aktör olan HealDone, CRM Holding bünyesinde hizmet veriyor. HealDone, Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Amerika ve Avustralya’dan ülkemize gelen misafirleri Türkiye’nin en başarılı hekimleriyle buluşturuyor. Sağlık turizmi operasyonlarını profesyonel ve uluslararası kadrosuyla gerçekleştiren CRM Holding, resort turizmindeki başarısını sağlık turizminde de sürdürüyor.

Keşfet
Reklamcılık

Markaları, tüketicilerle buluşturmaya yönelik tüm reklam süreçleri yönetimini de hizmet yelpazesine ekleyen CRM Holding, CRM Medya, Union İstanbul markalarıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Sosyal medya reklamcılığı, medya satın alma, satış odaklı strateji geliştirme, doğru hedefleme stratejileriyle müşteri memnuniyeti gibi hizmetler sunan CRM Medya ve Union İstanbul, 360 derece ajans hizmetiyle markalara yol arkadaşlığı yapıyor.

Keşfet
Müzik ve Yayıncılık

2021 yılında medya ve prodüksiyon yatırımlarına da start veren CRM Holding, yine çatısı altında bulunan WOOP Müzik ile müzik projelerine de imzasını atmaya başladı. Dijital dünyadaki projelerini Türkiye’nin en sevilen Youtube kanallarından biri haline gelen ve kısa sürede 100.000 aboneye ulaşan “Mekanın Sahibine Geldik” programıyla taçlandıran CRM Holding, influencer iletişimi alanındaki yatırımlarıyla da dikkat çekiyor.

Keşfet
Gıda

Eğlence sektöründeki yatırımlarıyla birlikte, Flyzone Coffee markasını da hayata geçiren CRM Holding, özel yapım kahveleriyle eğlence merkezlerini ziyaret edenlere keyifli bir mola yaşatıyor. Flyzone Coffee’lerin şube sayılarının 2024 yılı içerisinde 20’ye çıkarılması hedefleniyor.

Keşfet
Medya İletişimi PR

Deneyimli kadrosuyla müşterilerine kurumsal kimlik oluşturma, medya iletişimi, medya danışmanlığı, kriz iletişimi, marka konumlandırması, şirket içi pazarlama eğitimleri gibi alanlarda destek veren CRM İletişim, algı ve itibar yönetimi, yönetici görünürlük çalışmaları ve strateji geliştirme alanlarında en iyi hizmeti veriyor. Farklı sektörlerde PR ve iletişim desteği sağlayan ve bunu yılların getirdiği bilgi ve tecrübeyle yapan CRM Holding, iletişim danışmanlığı hizmetini bünyesine eklemesiyle 360 dijital ajans ayağını tamamlamış oldu.

Keşfet