Bir Kez daha, Müşteri Memnuniyetinde 1 Numarayız!

CRM Holding Videomuz Yayında!

CRM Holding, Hotel Store Markası ile Turizmde Globale Açılıyor

CRM Holding, Türkiye’nin ilk e-seyahat acentesi Tatil.com’u aldı

Tatil.com’u CRM Holding devraldı

Tatil.com’u satın aldı, otel zinciri de kuracak

Ramazan Becer, Mekanın Sahibine Geldik programının konuğu oldu

Holimax'ten turizm sektöründe ilk QR kodlu reklam filmi!

Holimax’ten turizme arkadaşını getir tatili kazan dopingi!

Turizm sektörünün yeni yol arkadaşı “thnx Media” kuruldu!

CRM Holding, turizm yatırımlarına LaLucci Fethiye Otel ile devam ediyor!

WOX Türkiye Açıldı!

CRM Holding Eğlencede Çok İleri Gitti!

CRM Holding Boom Club'ı kurdu!

Sosyal medyada reklam yasağı uzlaşmacı bir yaklaşımla çözülmeli

Somer Şef, Mekanın Sahibine Geldik’te!

CRM Medya İletişime de Başladı!

Haber Bir Kez daha, Müşteri Memnuniyetinde 1 Numarayız!
22.02.2024
Haber CRM Holding Videomuz Yayında!
28.12.2023
Haber CRM Holding, Hotel Store Markası ile Turizmde Globale Açılıyor
CRM Holding, turizm sektöründe edindiği tecrübeleri uluslararası boyuta taşıyarak, globale açılıyor. Hotel Store markası, dünya çapında turizm profesyonellerinin yol arkadaşı olmaya hazırlanıyor.

2013 yılından beri turizm sektöründe, pazarlamadan, çağrı merkezine, dijital reklamcılıktan, B2B acente hizmetine kadar, Türkiye’nin en öncü turizm markalarını bünyesinde bulunduran CRM Holding, turizm sektörüne yeni bir soluk getirecek platformunu devreye alıyor. Hotel Store markasıyla sadece Türkiye’de değil, dünya çapında turizm sektörüne hizmet vermeye hazırlanıyor. Hotel Store ile turizm profesyonellerine yeni bir deneyim yaşatacaklarını belirten CRM Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Becer, “Hotel Store markamız ile 24 dilde hizmet veren altyapımızla, turizm sektörünün tüm paydaşlarına hizmet vermeye başlayacağız. Üstün yazılım teknolojisiyle sağlayacağımız altyapıda, 600 bine yakın otelin yanı sıra, transferden, aktivite planlamalarına kadar seyahate dair tüm ürünleri tek bir kanalda toplayacağız. Bugüne kadar edindiğimiz tüm tecrübelerimizi bu markamızda ortaya koyuyoruz ve çok heyecanlıyız” dedi.

Hotel Store nedir?

Hotel Store, seyahat profesyonellerine yönelik yenilikçi bir pazar yeri olarak seyahat deneyimini baştan sona dönüştürüyor. Geniş otel portföyü, havalimanı transferleri, aktiviteler, ve daha fazlası ile Hotel Store, seyahat planlamasını daha kolay ve verimli hale getiriyor.
Hotel Store'un Öne Çıkan Özellikleri:
Geniş Otel Portföyü: Dünya çapında 600.000 otel seçeneği ile, her bütçeye ve tercihe uygun konaklama imkanı sunuyor.
Havalimanı Transferleri: 25.000 otelin havalimanı transferleri ile seyahatleriniz sorunsuz bir hale getiriyor.
Aktiviteler ve Turlar: 100.000'den fazla aktivite, etkinlik biletleri ve gezi turlarıyla seyahatlerinizi daha keyifli hale getiriyor.
Anında Rezervasyon Onayı: Hızlı ve güvenilir rezervasyon işlemi ile müşterilere anında onay imkanı sunuyor.
Çoklu Ödeme Seçenekleri: Kredi kartı, banka havalesi ve depozito hesabı gibi farklı ödeme seçenekleri ile esneklik sağlıyor.
Birden Fazla Para Biriminde Ödeme: Müşterilerinizi rahat ettirin ve farklı para birimlerinde ödeme yapma seçeneği sunuyor.
Çok Dil Desteği: 24 farklı dilde kullanılabilen kullanıcı dostu, özelleştirilmiş rezervasyon arayüzü ile global erişim sunuyor.
Harita ile Otel Arama: Konum tabanlı otel arama özelliği sayesinde, konaklama seçeneklerini harita üzerinden keşfetme imkanı sağlıyor.
TripAdvisor Yorumları: Müşteri deneyimleri hakkında güvenilir bilgilere erişim sağlıyor.
Özel Hesap Yöneticileri: Müşteri memnuniyetini ön planda tutan özel hesap yöneticileri ile daha iyi hizmet verme fırsatı sunuyor.
7/24 Müşteri Hizmetleri Desteği: Her an yanınızda olan müşteri hizmetleri ekibi ile sorunlarınıza hızlı çözümler sunuyor.
Kolay Entegrasyon: JSON formatında kolay entegrasyon ile diğer sistemlerle uyumlu çalışma imkanı sunuyor. Ücretsiz API desteği sunarak iş ortaklarımıza işlerini büyütmelerine yardımcı oluyor.
Hotel Store, seyahat profesyonelleri için en iyi günlük rezervasyon aracı olarak tasarlandı ve dünya genelinde en uygun ve rekabetçi fiyatlarla konaklama ürünlerine hızlı erişim sunuyor.
27.09.2023
Haber CRM Holding, Türkiye’nin ilk e-seyahat acentesi Tatil.com’u aldı
Yeniden yapılanma sürecine giren Tatil.com’u yine sektörünün öncü markalarını bünyesinde barındıran CRM Holding devraldı.

Türkiye’nin ilk ve tek seyahat portalı olarak 1998 yılında kurulan Tatil.com geçen yıldan bu yana mali anlamda zor bir dönemdeydi. Turizmde Halimax, CRM Turizm’in ardından sektördeki üçüncü yatırıma imza attıklarını söyleyen CRM Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Becer, “Turizm sektöründe 15 yılı aşkın süredir, pazarlama, satış ve dijital marketing hizmeti veriyoruz. Geçen yıl Holimax ile sektörde B2C satış operasyonuna da başladık, eş zamanlı olarak Le Chic Fethiye Otel’i de bünyesine katarak otel işletmeciliğinde de boy gösterdik” dedi.  Tatil.com yatırımıyla birlikte turizm sektörüne ciddi bir ivme kazandırmayı hedeflediklerini belirten Ramazan Becer, “Tatil.com Türkiye’nin en iyi tatil domainlerinden biri. Global pazarda çok ciddi bir altyapısı var. Hedefimiz   tatil.com’u tüm dünyaya hizmet eden bir seyahat portalı haline getirmek. Hem yurtiçi hem yurtdışı pazarında yönetilecek iyi bir dijital süreçle, ülkemizin tanıtımına ciddi katkı sağlayacak. Bu oluşumun içerisinde olmaktan çok mutluyuz” diye konuştu.

208 ülkede 600 binden fazla otelle anlaşması bulunan Tatil.com, yaklaşık çeyrek asırdır faaliyet gösteriyor.  Yurt içi ve yurt dışı otel, uçak, kişiye özel ve grup tur paketleri için rezervasyon yapılabilen Türkiye’nin ilk ve tek seyahat portalı olarak bilinen şirketin bir dönem farklı şehirlerde yaklaşık 90 yetkili satış ofisi bulunuyordu.

 

Pandeminin olumsuz rüzgarı en çok turizm sektörüne esti!

2020 yılı itibariyle tüm dünyayı etkisi altına alan ve tüm sektörleri hazırlıksız yakalayan pandemi süreci, turizm sektörüne de çok büyük darbe vurdu. Ekonomik olarak dara giren sektörlerin başında gelen seyahat turizmi, iade ve iptal yükümlülükleriyle ciddi mali sıkıntılarla karşı karşıya kaldı. Bu süreçte ekonomik olarak zarar gören markalardan biri olan tatil.com’u tekrar tüketiciyle buluşturduklarını belirten Becer, “Pandeminin getirdiği olumsuz rüzgardan çok etkilenen tatil.com, geçtiğimiz Şubat ayında faaliyetlerini durdurmuştu. CRM Holding olarak, marka ve altyapı haklarını satın alarak, tekrardan markayı ayağa kaldırma adımlarımızı attık” diye konuştu.

“550 KİŞİLİK EKİPLE YOLA ÇIKTIK”

Ramazan Becer, “Turizm sektöründe tatilcilerin güvenli yol arkadaşı olma hedefimizle yola çıktık. Saha operasyonlarımızda 150 kişi, call center ekibimizde 400 kişi ile yola çıktık. Her bütçeye uygun tesisleri, en uygun fiyatla tatilcileri buluşturmaya başladık. Turizm sektörü ülkemizin tanıtımına katkı sağlamasının yanında, en yüksek döviz getirisini sağlıyor. Yatırımlarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz” dedi.

10.02.2023
Haber Tatil.com’u CRM Holding devraldı
Seyahat portalı olarak 1998 yılında kurulan Tatil.com geçen yıldan bu yana mali anlamda zor bir dönemdeydi. Yeniden yapılanma sürecine giren Tatil.com’u CRM Holding devraldı.

2020 yılı itibarıyla tüm dünyayı etkisi altına alan ve tüm sektörleri hazırlıksız yakalayan pandemi süreci, turizm sektörüne de çok büyük darbe vurdu. Ekonomik olarak dara giren sektörlerin başında gelen seyahat turizmi, iade ve iptal yükümlülükleriyle ciddi mali sıkıntılarla karşı karşıya kaldı.

FAALİYETLERİNİ DURDURMUŞTU

Bu süreçte ekonomik olarak zarar gören markalardan biri olan tatil.com’u tekrar tüketiciyle buluşturduklarını belirten CRM Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Becer, “Pandeminin getirdiği olumsuz rüzgardan çok etkilenen tatil.com, geçtiğimiz şubat ayında faaliyetlerini durdurmuştu. CRM Grup olarak, marka ve altyapı haklarını satın alarak, tekrardan markayı ayağa kaldırma adımlarımızı attık” diye konuştu.

“550 KİŞİLİK EKİPLE YOLA ÇIKTIK”

Ramazan Becer, “Turizm sektöründe tatilcilerin güvenli yol arkadaşı olma hedefimizle yola çıktık. Saha operasyonlarımızda 150 kişi, call center ekibimizde 400 kişi ile yola çıktık. Her bütçeye uygun tesisleri, en uygun fiyatla tatilcileri buluşturmaya başladık. Turizm sektörü ülkemizin tanıtımına katkı sağlamasının yanında, en yüksek döviz getirisini sağlıyor. Yatırımlarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz” dedi.

10.02.2023
Haber Tatil.com’u satın aldı, otel zinciri de kuracak
Türkiye’nin ilk seyahat portalı olan ve mali sıkıntı yaşayan Tatil.com’un marka ve alt yapısını alan grup turizm sektöründe hedef büyüttü.

Türkiye’nin ilk seyahat portalı olan ve mali sıkıntı yaşayan Tatil.com’un marka ve alt yapısını alan grup CRM Şirketler Grubu, turizm sektöründe hedef büyüttü.

Holimax ve CRM Turizm'in ardından 3. turizm yatırımımız

Nasıl Bir Ekonomi gazetesinden Necla Dalan'a konuşan CRM Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Becer turizmde Holimax ve CRM Turizm’in ardından sektördeki üçüncü yatırıma Tatil.com ile imza attıklarını söyledi.

Otel zinciri kurmaya hazırlanıyor

Tatil.com’u, 600 bin otele ulaşılabilecek portala dönüştürmeyi planlayan CRM, otel zinciri kurmaya da hazırlanıyor. Geçen yıl Fethiye’deki Le Chic otelini bünyesine katan CRM, Ege Bölgesi’nde yeni alımlar için fırsatları değerlendirecek. Bünyesindeki call center ile 100 otele de hizmet veren grubun bu yıl turizmdeki ciro hedefi ise 1,5 milyar TL.

tatil.com'u tekrar dünyaya hizmet eden seyahat portalı haline getireceğiz

Turizmde Holimax ve CRM Turizm’in ardından sektördeki üçüncü yatırıma Tatil.com ile imza attıklarını söyleyen CRM Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Becer, “Turizm sektöründe 15 yılı aşkın süredir, pazarlama, satış ve dijital marketing hizmeti veriyoruz. Pandeminin getirdiği olumsuzluklardan etkilenen tatil.com, geçen şubat ayında faaliyetlerini durdurmuştu. CRM Grup olarak, marka ve altyapı haklarını satın alarak, tekrardan markayı ayağa kaldırma adımlarımızı attık. Tatil.com yatırımıyla birlikte turizm sektörüne ciddi bir ivme kazandırmayı hedefliyoruz. Tatil.com, Türkiye’nin en iyi tatil domainlerinden biri. Global pazarda çok ciddi bir altyapısı var. Hedefimiz tatil.com’u tekrar tüm dünyaya hizmet eden seyahat portalı haline getirmek. Tatil.com’un sıkıntıya düşmeden önce İçerisinde yurtiçi ve yurtdışından toplamda 600 bin otel vardı. Kontratları yenilemeye başladık. Otellere çözümler sunduk, müşteri şikayetlerine öncelik verdik. Hepsini aradık, mağduriyetlerini giderdik. Sonuçta çok değerli bir marka ve ürün sayısını artırarak eskisi gibi güçlü hale getireceğiz” diye konuştu.

İnsansız, dijital otel projesini hayata geçirecek

2024 yılına kadar tekrar sistemde 600 bin otel olması için hedef koyduklarını kaydeden Becer, teknoloji ile otelciliği birleştirerek sektörde fark yaratmayı hedeflediklerini anlattı. Becer, şöyle devam etti: “30 odanın altındaki küçük otellerin personel ve enerji gibi maliyetleri yüzünden karlılığı düşük oluyor. Bu küçük oteller farklı kullanılabilir. Sadeceoda.com diye tamamen teknolojik bir pazarlama yöntemini hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Bu modelde insan olmayacak, kapılar QR kod ile açılacak. Her kullanım uygulama üzerinden yapılacak, konuklar elektrikten suya her şeyi kullandığı kadar ödeyecek. Çevreye duyarlı, temiz, ucuz ve pratik bir model olacak. Pilot bölge İstanbul olacak. Aplikasyon için çalışmalara başladık. Çok güvendiğimiz bir proje. Butik ve küçük otellerle bu alanda da zincirleşme hedefimiz var.”

17 şirketle halka arz planlıyorlar

CRM Şirketler Grubu’nun turizm dışındaki yatırımları hakkında da bilgi veren Ramazan Becer, bünyelerinde 9 sektörde faaliyet gösteren 17 şirket olduğunu ve holdingleşeceklerini vurguladı. Önümüzdeki süreçte halka açılma planları olduğunu belirten Becer, “Flyzone markası ile Türkiye’nin en büyük trambolin parkı yatırımlarına imza attık. Her yıl 500 bin çocuğu misafir etmekten keyif alıyoruz. Eğlence sektöründe Türkiye’nin ilk oyuncak ve illüzyon müzesi Wox ve Dumadum markalarımızla varız. Fanburger markamızla iki şubeye ulaştık. Lezzetlerimize güveniyoruz ve şube sayısını 15’in üzerine çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.

Sağlık turizminde HealDone markasıyla hizmet verdiklerini kaydeden Becer, şöyle devam etti: “Saç ekimi ve estetik konusunda iki markamız ve iki sağlık turizmi belgemiz var. Avrupalı ve Arap müşterilerimiz yoğunlukta. Bu yıl 3 bin 500 kişi geldi. 5 milyon dolar ciro yaptık. Önümüzdeki yıl hedefimiz 15 milyon dolar ciro yapmak. Dünyada 500 milyar dolarlık bir pazar var sağlık turizminde ve Türkiye’nin bundan aldığı pay sadece 5 milyar dolar. Bu alanda daha gidecek çok yolumuz var.”

10.02.2023
Haber Ramazan Becer, Mekanın Sahibine Geldik programının konuğu oldu

10.02.2023
Haber Holimax'ten turizm sektöründe ilk QR kodlu reklam filmi!
Dijital dünyanın hızına ayak uydurmaya çalışan markalar, teknolojinin imkanlarından faydalanarak tüketicilerin hızlı alışveriş yapmasına olanak sağlıyor. Türkiye’nin en genç turizm markası Holimax, 1 Şubat’ta yayınlanmaya başlayan reklam filminde Türkiye’de ilk defa turizm sektöründe QR Kodlu alışverişi ön plana çıkardı.

Pandemi döneminde hayatımıza giren kare kodlar günden güne kullanımı yaygınlaşan bir özellik olarak ön plana çıkıyor. 2022 yaz sezonu hazırlıklarını tamamlayan Holimax, yeni sezon için fırsatları anlattığı reklam filminde QR Kod teknolojisini merkezine koyarak reklam çeken ilk marka oldu. “Arkadaşını getir, tüm indirimlere ek yüzde 50’ye varan indirim kazan” mottosuyla çekilen filmin başrolünü ünlü oyuncu Hakan Bilgin üstlendi. 2 ayrı reklam filmiyle anlatılması planlanan kampanyanın ilk filminde, Hakan Bilgin elinde tuttuğu QR Kod ile, izleycilere bir sonraki reklama kadar telefonlarını hazırlamasını ve QR Kod okuyucuyu açmasını söylüyor. Interaktif bir reklam filmi çekmek istediklerini belirten Yönetmen Ramiz Bayraktar, “İzlenip geçilen ve unutulan bir film yapmak istemedik. İnteraktif olarak hazırladığımız bu kampanyada hem geri dönüşler kolayca takip edilebilecek, hem de tüketiciler hızla hedefledikleri sayfaya gidip alışverişlerini tamamlayabilecekler” dedi.

“Turizm sektörüne değer katacak kampanya hedefledik”

Turizm sektörünün bu yıldan oldukça umutlu olduğunu belirten Holimax Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Becer, “Dünyanın en güzel tesislerine sahip ülkemiz, pandemiden kalan yorgunluğunu bu sezonda atmaya hazırlanıyor. Biz de Holimax olarak, alışveriş kolaylığı sunan kampanyamızı planladık. Her tatilci bir acente oluyor ve her getirdiği arkadaşı için tüm indirimlere ek yüzde 50’ye yakın indirim sağlayabiliyor” diye konuştu. 1 aya yakın sürecek reklam kampanyasının, devamının da geleceğini kaydeden Becer, “Çok enerjik ve interaktif reklam kampanyası hazırladık. Umuyorum ki son tüketicinin de beğenisini kazanırız” diye konuştu.

REKLAMIN BAŞLIĞI: Holimax Öner Kazan Sistemi
REKLAM VEREN: Holimax (CRM Grup)
REKLAM AJANSI: ZIT Ajans
KREATİF DİREKTÖR: Ramiz Bayraktar
AJANS EKİBİ: Selahattin Tunçer, Emir Tabur, Ceren Terzi
MEDYA AJANSI: UNION İstanbul
YAPIMEVİ: Filmoloji
YÖNETMEN: Ramiz Bayraktar
POST-PRODÜKSİYON: ZIT

Holimax reklam filmini indirmek için: https://we.tl/t-DcctvatjbL
Holimax reklam filmini izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=7F0fbO-Nvg0

14.02.2022
Haber Holimax’ten turizme arkadaşını getir tatili kazan dopingi!
Holimax, turizm sektörüne yeni bir soluk getirecek kampanyasını tatilcilerin beğenisine sundu. Maliyetlerin artmasıyla birlikte, tatilcileri yüksek fiyatlı tatil yapma derdinden kurtarmak için hazırlanan kampanya, şimdiden tüketicilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Türkiye’de artan enflasyon maliyetleri, döviz kurlarındaki dalgalanmalar gibi sebeplerle, turizm sektöründe yükselen konaklama fiyatları, Holimax’i yeni bir kampanya arayışına yöneltti. 10 bin TL’lik bir tatili 5 bin TL’ye nasıl alırsınız? Mottosuyla hayata geçirilen kampanyada, tatilciler adeta bir acenta gibi, getirdiği arkadaşından yüzde 5 tatil komisyonu kazanma şansına sahip oluyor. Kampanyadan faydalanmak için ön rezervasyonla seçtiği tatilin yüzde 50’sini ödeyecek olan tatilciler, diğer yüzde 50 ödemeye kadar tatil rezervasyonu yapmaya aracılık ettiği her kişi için yüzde 5 bonus kazanacak. Bu bonuslarla birlikte diğer yüzde 50’sini ödemekten de feragat edebilecek. Tatil maliyetinin üzerinde bonus kazanan kişiler olursa da, bir sonraki tatili için o bonuslarını kullanabilecek.

“Her tatilci bir turizm acentesi olacak”

Holimax olarak turizm sektöründe ilk defa hayata geçirilen bu kampanyayı 1 Şubat itibariyle son kullanıcıya sunduklarını belirten Holimax Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Becer, “Son 2 yıldır Covid salgını sebebiyle durma noktasına gelen turizm sektörünü canlandırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Özellikle yerli turist için ekonomideki dalgalanmaların artan maliyetler sebebiyle tatil yapma özgürlüğünü kısıtlayacağını öngörerek bu kampanyayı hayata geçirdik” dedi. Turizm sektörü için reklam ve pazarlama bütçelerini azaltıp, bu sistemden tatilcilere bonus olarak pay verdiklerini kaydeden Becer, “Bu kampanya modeliyle, her tatilci bizim için adeta bir turizm acentesi oluyor. Her önerdikleri kişi için yüzde 5 komisyon bonusu alacak olan tatilciler, cüzdanlarında biriken miktarlarla tatillerini çok ucuza getirebiliyorlar”dedi.

Holimax reklam filmini izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=7F0fbO-Nvg0
Holimax web sitesini ziyaret etmek için: https://holimax.com/

2.02.2022
Haber Turizm sektörünün yeni yol arkadaşı “thnx Media” kuruldu!

CRM Grup bünyesinde “thnx Media” hayata geçirildi. Prodüksiyon, sosyal medya, influencer iletişimi, tanıtım alanlarında hizmet verecek olan thnx Medya; turizm sektörüne yol arkadaşlığı etmek için profesyonel kadrosuyla, müşterilerini hedeflerine ulaştırma yolunda ilerlemeye hazırlanıyor.

27.01.2022
Haber CRM Holding, turizm yatırımlarına LaLucci Fethiye Otel ile devam ediyor!

Turizm sektöründe elde ettiği başarıların ardından CRM Grup, LaLucci Fethiye Otel ile müşterilerine kapılarını açıyor. Fethiye kent merkezine yaklaşık 38 km uzaklıkta, Karaağaç’ın Yediburunlar mevkiinde seçkin, şık ve sıra dışı tatil deneyimleri sunma gayesiyle yola çıkan LaLucci Fethiye Otel, doğanın ortasında, Ege maviliklerinin üzerinde 7 adet dome’dan (kubbe tipi odalar) oluşup, kişiye özel havuzları, konforlu ve keyifli konaklama detayları, romantik konumu ve doğaya dost yaklaşımıyla benzersiz tatil anıları vadediyor. Hafızalarda yer edecek eşsiz manzarası, lezzetli yemekleri, sakin doğası ve konseptiyle ön plana çıkan LaLucci , tatil anlayışını bir üst seviyeye taşımaya hazırlanıyor.

https://laluccifethiye.com/

21.12.2021
Haber WOX Türkiye Açıldı!

Avrupa Eğlence yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’nin en büyük konsept trambolin parkları Flyzone’ların mimarı olan Avrupa Eğlence, yine Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek İllüzyon ve Oyuncak Müzesi Wox Türkiye’yi hayata geçirdi.

İstanbul Mall of İstanbul’da kapılarını açan illüzyonun büyüleyici dünyasını eşsiz mimari ve teknolojinin birleşmesiyle ziyaretçilerine sunan WOX Türkiye, açıldığı günden itibaren binlerce yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırladı. Müze içerisinde bulunan, tarihe tanıklık etmiş binlerce oyuncak her yaştan ziyaretçiye unutulmaz anlar yaşatırken, illüzyonun hayran bırakan dünyası ise, görenleri unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor. Geçmişten günümüze, 1800’lerden 90’lı yıllara uzanan unutulmaz oyuncakların sergilendiği Wox Türkiye’de, teknolojiyle donatılan illüzyonun büyüleyici dünyasına giriş yapılıyor. 32 farklı bölümden oluşturulan illüzyon alanı, her yaştan ziyaretçiye unutulmaz anlar yaşatıyor.

Y, X, Z kuşağı… Her yaşa özel…

Müze içerisinde bulunan 4500 parça oyuncağın tarihe tanıklık ettiğini belirten Avrupa Eğlence Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Becer, “Müzemizde ebeveynler geçmişe yolculuk yaparken, çocuklar anne babalarının oynadığı oyuncakları görüyor. Z kuşağı illüzyonun teknolojik dünyasına geçiş yaparken, ebeveynler de yeni nesil eğlenceye eşlik ediyor. Herkese hitap eden bir müze hayata geçirdik.” diye konuştu. Wox Türkiye içerisinde bulunan tüm ünitelerin yerli üretim olduğunun altını çizen Becer, “Türkiye’de ilk defa illüzyon ve oyuncağı birleştirdiğimiz bir müze oluşturmamızın yanı sıra, Türkiye’de ilk defa yerli üretim yaparak bir müze de gerçekleştirmiş olduk” dedi.

Sağlıklı ziyaret için önlemler alındı!

Kısıtlama günleri haricinde her gün 11:30 – 20:00 saatleri arasında ziyarete açık olan Wox Türkiye’de bilet fiyatları yetişkin 69 TL, öğrenci 49 TL olarak belirlendi. Aile paketlerinin de sunulduğu Wox Türkiye’yi 2 yetişkin 2 çocuklu bir aile 205 TL’ye ziyaret edebiliyor. Pandemi önlemleri kapsamında yüzde 50 kapasiteyle hizmet veren müzede, tüm dezenfekte işlemleri profesyonel ekipler tarafından yapılıyor.

4.06.2021
Haber CRM Holding Eğlencede Çok İleri Gitti!

CRM Holding ve 24 Gayrimenkul iştirakiyle 2018 yılında Avrupa Eğlence çatısı altında hayata geçirilen Türkiye’nin ilk ve en büyük trambolin parkı “Flyzone”, 2021 yılına 5. Şubesiyle girmeye hazırlanıyor.

Eğlence ve sporu bir araya getiren, sosyalleşirken bağışıklığı güçlendiren, tüm dünyada kabul görmüş sağlıklı etkinliklerin başında gelen trambolinleri Türkiye’de konsept park olarak hayata geçiren Flyzone, 2021 yılına 5. Şubesiyle giriyor. Pandemi dönemini avantaja çevirdiklerini ve o dönemde toplamda 30 milyon TL’lik yatırımla, Flyzone Türkiye’nin şube sayısını 5’e çıkardıklarını kaydeden Avrupa Eğlence Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Becer, “Bu sürede inşaatlarımız devam etti. Yıl sonunda Lens İstanbul, Taksim Demirören AVM, Torium, Nevşehir Nissara Avm ve Mall of İstanbul olarak 5 şubemizi de hayata geçirmiş olacağız” dedi.

Oyuncak ve İllüzyon Müzesi Wox Türkiye geliyor!

Türkiye’nin ilk Oyuncak ve İllüzyon Müzesi Wox Türkiye’nin inşaatı da tamamlandı. Eğlence yatırımlarına hız kesmeden devam eden Avrupa Eğlence, 2021 yılında bu müzenin sayısını da 2’ye çıkaracak. İllüzyonun nefes kesen hallerini son teknolojiyle sergileyecek olan Wox Türkiye, içerisinde binlerce oyuncaktan oluşan koleksiyonunu da meraklılarıyla buluşturacak. Ziyaretçilerin bakış açılarını başka boyuta taşımayı hedefleyerek tasarlanan Wox Türkiye, yeni yılda en çok konuşulacak eğlence markalarından biri olacak.

5.02.2021
Haber CRM Holding Boom Club'ı kurdu!

Türkiye’nin en büyük reklam ajansı CRM Medya’yı bünyesinde bulunduran Crm Holding, reklam sektörüne yepyeni bir soluk getirecek yeni girişimini hayata geçirdi. İstanbul Çekmeköy’de faaliyete geçirdiği Boom Club ile özel ve yetenekli gençlere akademik eğitimler vererek “Kalifiye fenomen” yetiştirmeyi hedefleyen CRM Grup , bu projesiyle reklam sektöründe yepyeni bir işe daha imzasını atıyor.

“Yetenekli gençlere eğitim verilecek”

Son dönemde pazarlama kampanyalarının olmazsa olmaz iletişim modellerinden biri olan “İnfluencer iletişimi” ile yakından ilgilenen CRM Medya, bu sektördeki açığı da farkederek, yeni bir eğitim modeli hayata geçirdi. Boom Club ile başvurular arasından seçilecek özel ve yetenekli gençlere, dans, diksiyon, oyunculuk gibi eğitimler vererek, “influencer” olma yöntemleri anlatılarak, kalifiye ve yetenekli influencerların sektöre kazandırılması hedefleniyor. CRM Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Becer ise; “Reklamcılık sektörünün son dönemde yoğun olarak yöneldiği influencer’ları gözlemlediğimizde, hiçbir özelliği olmayan kişilerin dahi milyonlarca takipçisi olduğunu gördük. Büyük bir ekonomik pastaya sahip olan bu sektöre daha kaliteli kişiler yetiştirmeyi hedefledik”dedi.

5.02.2021
Haber Sosyal medyada reklam yasağı uzlaşmacı bir yaklaşımla çözülmeli

Dijital reklamcılık alanında faaliyet gösteren CRM Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Becer, Türkiye’de temsilci atamayan sosyal ağlara reklam yasağının e-ticaret yapan KOBİ’leri olumsuz etkileyeceğini belirterek, “Bu konunun yasaklamadan ziyade daha uzlaşmacı bir yaklaşımla çözümlenmesi gerekiyor” dedi. Temmuz ayında meclisten geçen sosyal medya yasasına göre; sosyal medya şirketlerine bir süre tanınarak temsilci atanmaları istenmişti. Resmi bir temsilci atamayan Facebook, Twitter, Youtube, Tiktok ve Instagram’a ise kasım ayında 30’ar milyon lira ceza kesilmişti. Ancak henüz bir temsilci atama haberi gelmedi. Tanınan süre içerisinde de bu haberin gelmemesi durumunda para cezalarının dışında Türkiye’deki vergi mükelleflerinin bu ağlara reklam vermeleri de yasaklanacak.

“YASAK GELİR DİYE ENDİŞE EDİYORUZ”

Pandemi döneminde e-ticaretin artığını ve süreçten olumsuz etkileneceklerini dile getiren CRM Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Becer, “Bu çok ciddi bir karar. Bu reklam yasağı gelirse, yurt içi ve yurt dışı pazarda kendilerini tanıtma, ürünlerini satma imkanı bulan satıcılar, zaten pandemi sürecinde çok zor günler geçirirken, bir de bu kararla zarar görebilir. Bu konunun yasaklamadan ziyade daha uzlaşmacı bir yaklaşımla çözümlenmesi gerekiyor. Hükümetin aldığı kararı destekliyoruz, tabi ki vergi versinler ancak reklam yasakları gelir diye endişe ediyoruz” diye konuştu.

“GÜNDE ORTALAMA 2 SAAT 52 DAKİKA SOSYAL MEDYADAYIZ”

Türkiye’de 7 milyon gencin sosyal medya hesabı olduğunu ve karardan etkileneceğini anlatan Becer, “Türkiye’de 7 milyon genç sosyal medya kullanıyor. Toplam 54 milyon kişi de yine mobil cihazlarından bu ağlarda ortalama günlük 2 saat 52 dakika zaman geçiriyor. Toplam sosyal medya kullanıcılarının neredeyse yarısı 20-30 yaş arasında” ifadelerini kullandı.

21.01.2021
Haber Somer Şef, Mekanın Sahibine Geldik’te!

Dünyanın en ünlü şeflerinden biri olan, Türkiye’nin MasterChef’i Somer Sivrioğlu bu hafta Mekanın Sahibine Geldik programında Hakan Bilgin’in konuğu oldu.

Avustralya yolculuğundan, MasterChef olma hikayesine, aşktan, gastronomiye Somer Sivrioğlu’na hiç sorulmayan soruların sorulduğu programda, ünlü şefin bilinmeyen hikayesi izleyicilerle buluşuyor.

Mekanın Sahibine geldik programı Hakan Bilgin sunuculuğunda, her hafta Salı ve Cuma günleri sadece Youtube’da!

Programı izlemek için tıklayın: https://www.youtube.com/watch?v=wRvYuJ7-Vmg

21.01.2021
Haber CRM Medya İletişime de Başladı!

2012 yılından beri dijital danışmanlık ve reklamcılık alanlarında Türkiye’nin önde gelen markalarına hizmet veren CRM Medya, iletişim danışmanlığı hizmetini de bünyesine ekleyerek 360 derecelik dijital ajans ayağını tamamlamış oldu.


CRM Holding iştiraklerinden olan CRM Medya’yı 2012 yılında kurarak, kısa sürede Türkiye’nin en önemli reklam ajanslarından biri haline getiren CRM Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Becer, bu sürede Google tarafından 12 kez ödüllendirildi.

Gayrimenkul, turizm ve sağlık sektöründe ülkenin önde gelen firmalarına dijital reklamcılık ve danışmanlık hizmeti sunan CRM Medya, PR ve İletişim Danışmanlığı hizmeti de vermeye başladı. Kurumsal kimlik oluşturma, medya iletişimi, medya danışmanlığı, kriz iletişimi, marka konumlandırması, şirket içi pazarlama eğitimleri gibi alanlarda da müşterilerine destek verecek olan CRM Medya, algı ve itibar yönetimi, yönetici görünürlük çalışmaları ve strateji geliştirme alanlarında da müşterilerine etkili hizmetler sunuyor.

Google tarafından 12 kez “En iyi partner” ödülüne layık görülen CRM Medya Kurucusu Ramazan Becer, “Bugüne kadar Türkiye’nin önde gelen markalarına pazarlama, reklam ve satış konularında partnerlik yaptık, ancak gelen talep doğrultusunda kurumsal kimlik oluşturma, imaj yönetimi ve basın iletişimi konularında da hizmet vermeye başladık. 360 derece ajans hizmetimiz böylelikle tamamlanmış oldu” dedi.

Sektörün Öncü Markaları CRM’e Emanet!

CRM Medya, iletişim danışmanlığı konusunda, PR, tanıtım, lansman gibi hizmetler sunarak, çalıştıkları markaların bilinirliğini artıracak işler yapmak için deneyimli iletişim direktörü Yelda Akgün ile yollarını birleştirdi. Uzun yıllar Sabah, Milliyet, Habertürk gibi gazetelerde çeşitli görevlerde yer alan Akgün, 2013-2020 yılları arasında tüm Viaport markalarının iletişim çalışmalarını yürüttükten sonra, 2020 yılının ilk yarısından itibaren CRM Holding bünyesinde Kurumsal İletişim Direktörlüğünü üstlendi.

CRM İletişim ile birlikte Türkiye’nin en büyük markalarına hizmet vereceklerini belirten Akgün, “Özellikle pandemi sebebiyle duran pazarlama ve iletişim faaliyetleri kaldığı yerden devam ediyor. Biz de markalarımızın yol arkadaşı olarak hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.

Grup şirket markalarından olan Flyzone Türkiye, WOX Türkiye Oyuncak ve İllüzyon Müzesi, Dumadum Çocuk Eğlence Merkezi gibi markaların yanı sıra, Inhouse Global, Demay A.Ş gibi sektörünün lider markaları da CRM Medya çatısı altında iletişim danışmanlığı hizmetinden faydalanıyor. Bunların yanında TikTok, YouTube, Instagram fenomenlerine de iletişim danışmanlığı hizmeti vermeye başlayan CRM İletişim, geleneksel medya ve dijital medya mecralarını harmanlayarak, birlikte çalıştığı kişi, kurum ve markaları başarıya ulaştırma konusunda emin adımlarla ilerliyor.

21.01.2021