Haber
27.09.2023
CRM Holding, Hotel Store Markası ile Turizmde Globale Açılıyor
CRM Holding, turizm sektöründe edindiği tecrübeleri uluslararası boyuta taşıyarak, globale açılıyor. Hotel Store markası, dünya çapında turizm profesyonellerinin yol arkadaşı olmaya hazırlanıyor.

2013 yılından beri turizm sektöründe, pazarlamadan, çağrı merkezine, dijital reklamcılıktan, B2B acente hizmetine kadar, Türkiye’nin en öncü turizm markalarını bünyesinde bulunduran CRM Holding, turizm sektörüne yeni bir soluk getirecek platformunu devreye alıyor. Hotel Store markasıyla sadece Türkiye’de değil, dünya çapında turizm sektörüne hizmet vermeye hazırlanıyor. Hotel Store ile turizm profesyonellerine yeni bir deneyim yaşatacaklarını belirten CRM Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Becer, “Hotel Store markamız ile 24 dilde hizmet veren altyapımızla, turizm sektörünün tüm paydaşlarına hizmet vermeye başlayacağız. Üstün yazılım teknolojisiyle sağlayacağımız altyapıda, 600 bine yakın otelin yanı sıra, transferden, aktivite planlamalarına kadar seyahate dair tüm ürünleri tek bir kanalda toplayacağız. Bugüne kadar edindiğimiz tüm tecrübelerimizi bu markamızda ortaya koyuyoruz ve çok heyecanlıyız” dedi.

Hotel Store nedir?

Hotel Store, seyahat profesyonellerine yönelik yenilikçi bir pazar yeri olarak seyahat deneyimini baştan sona dönüştürüyor. Geniş otel portföyü, havalimanı transferleri, aktiviteler, ve daha fazlası ile Hotel Store, seyahat planlamasını daha kolay ve verimli hale getiriyor.
Hotel Store'un Öne Çıkan Özellikleri:
Geniş Otel Portföyü: Dünya çapında 600.000 otel seçeneği ile, her bütçeye ve tercihe uygun konaklama imkanı sunuyor.
Havalimanı Transferleri: 25.000 otelin havalimanı transferleri ile seyahatleriniz sorunsuz bir hale getiriyor.
Aktiviteler ve Turlar: 100.000'den fazla aktivite, etkinlik biletleri ve gezi turlarıyla seyahatlerinizi daha keyifli hale getiriyor.
Anında Rezervasyon Onayı: Hızlı ve güvenilir rezervasyon işlemi ile müşterilere anında onay imkanı sunuyor.
Çoklu Ödeme Seçenekleri: Kredi kartı, banka havalesi ve depozito hesabı gibi farklı ödeme seçenekleri ile esneklik sağlıyor.
Birden Fazla Para Biriminde Ödeme: Müşterilerinizi rahat ettirin ve farklı para birimlerinde ödeme yapma seçeneği sunuyor.
Çok Dil Desteği: 24 farklı dilde kullanılabilen kullanıcı dostu, özelleştirilmiş rezervasyon arayüzü ile global erişim sunuyor.
Harita ile Otel Arama: Konum tabanlı otel arama özelliği sayesinde, konaklama seçeneklerini harita üzerinden keşfetme imkanı sağlıyor.
TripAdvisor Yorumları: Müşteri deneyimleri hakkında güvenilir bilgilere erişim sağlıyor.
Özel Hesap Yöneticileri: Müşteri memnuniyetini ön planda tutan özel hesap yöneticileri ile daha iyi hizmet verme fırsatı sunuyor.
7/24 Müşteri Hizmetleri Desteği: Her an yanınızda olan müşteri hizmetleri ekibi ile sorunlarınıza hızlı çözümler sunuyor.
Kolay Entegrasyon: JSON formatında kolay entegrasyon ile diğer sistemlerle uyumlu çalışma imkanı sunuyor. Ücretsiz API desteği sunarak iş ortaklarımıza işlerini büyütmelerine yardımcı oluyor.
Hotel Store, seyahat profesyonelleri için en iyi günlük rezervasyon aracı olarak tasarlandı ve dünya genelinde en uygun ve rekabetçi fiyatlarla konaklama ürünlerine hızlı erişim sunuyor.